Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Albedometr CMA6 KIPP & ZONEN

Albedometry CMA to podwójne piranometry, które – będąc jednym urządzeniem – mierzą globalną i odbitą irradiancję słoneczną.

 

Czujnik strumienia ciepła HUKSEFLUX LP02

LP02 służy do pomiaru ciepła płynącego przez obiekt, do którego LP02 jest podłączone lub przy którym jest zamontowane. Czujnik w LP02 to termostos, który mierzy różnice temperaturowe w swojej ceramiczno-plastikowej obudowie.

 

Lux meter – PESSL Instruments

Fotometria lub luksomierz IM508D znajdują swoje miejsce w pomiarach widzialnego promieniowania (światła) za pomocą czujnika, który ma krzywą czułości widma równą przeciętnemu ludzkiemu oku.

 

Par quantum – PESSL Instruments

Promieniowanie czynne fotosyntetyczne zwykle mierzone jest w gęstości strumienia fotosyntetycznych fotonów, którego jednostki to fotony na jednostkę czasu na jednostkę powierzchni.

Pyranometr – PESSL Instruments

Pyranometr IM506D został zaprojektowany do polowych pomiarów globalnego promieniowania słonecznego w badaniach rolniczych, meteorologicznych i energetycznych.

 

Pyranometr CMP3 KIPP & ZONEN

Pyranometr CMP3 to przyrząd do mierzenia irradiancji słonecznej. Termoparowy czujnik mierzy energię solarną otrzymywaną z całego spektrum słonecznego i całej półkuli (180-stopniowego pola).

 

Pyranometr CMP6 KIPP & ZONEN

Pyranometr CMP6 został zaprojektowany do rutynowych pomiarów promieniowania słonecznego z samolotu lub z powierzchni ziemi.