Wyświetlanie 1–16 z 51 wyników

Albedometr CMA6 KIPP & ZONEN

Albedometry CMA to podwójne piranometry, które – będąc jednym urządzeniem – mierzą globalną i odbitą irradiancję słoneczną.

 

Barometr – PESSL Instruments

Barometr Pessl Instruments mierzy bezwzględne ciśnienie powietrza w atmosferze w danym miejscu. Zaprojektowany został tak, aby można go było umieszczać w polu.

 

Czujnik PH – PESSL Instruments

Czujnik pH jest trwałym i tanim czujnikiem do pomiaru wartości pH w różnych dziedzinach, które mają związek z wodą. Skala pH waha się od 0 do 14.

 

Czujnik poziomu wody w parownicach

ET-250 to bardzo dokładny podwodny czujnik poziomu wody zbudowany ze stali nierdzewnej, używany do naczyń ewaporacyjnych klasy A, podłączonych do stacji iMETOS.

 

Czujnik poziomu zbiornika – PESSL Instruments

Czujnik poziomu w zbiorniku jest dokładnym i ekonomicznym zanurzalnym czujnikiem poziomu wody, który można podłączyć do stacji iMETOS z dokładnością do 3 mm w zakresie pomiarowym.

 

Czujnik strumienia ciepła HUKSEFLUX LP02

LP02 służy do pomiaru ciepła płynącego przez obiekt, do którego LP02 jest podłączone lub przy którym jest zamontowane. Czujnik w LP02 to termostos, który mierzy różnice temperaturowe w swojej ceramiczno-plastikowej obudowie.

 

Czujnik zwilżenia liścia – PESSL Instruments

Czujnik zwilżenia liścia („sztuczny liść”) działa, mierząc przewodnictwo w papierze filtracyjnym. Znajduje się on między dwiema elektrodami ze stali nierdzewnej, w przezroczystym uchwycie.

 

Dendrometr – PESSL INSTRUMENTS

Dendrometry to urządzenia do stałych pomiarów wzrostu roślin (zmian w różnicy średnicy rośliny). Dendrometr pozwala na dokumentowanie parametrów rośliny w stałych odstępach czasowych, które to dane są również informacjami o środowisku.

 

Deszczomierz opady – PESSL Instruments

Mechanika składa się z magnesu, który poruszając się obok kontaktronu otwiera i zamyka obwód. Zwojnica porusza się w lewo lub w prawo i nie traci wody, ponieważ mechanika działa bardzo szybko.